fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

ראשי

תוכן עניינים

משרד עורך דין מקרקעין חן בוארון טרסיוק

מוכרים או רוכשים נכס?

עם הליווי המשפטי שלנו תהיו בטוחים שהדברים נעשים בצורה הטובה, הבטוחה והמקצועית ביותר עבורכם!

לבדיקת התאמה ביחרו:

משרד עורך דין מקרקעין חן בוארון מתמחה בניהול ומניעת סיכונים משפטיים במכירה וברכישת דירה. למשרדנו ניסיון עשיר בליווי משפטי של מאות עסקאות נדל"ן ומקרקעין, החל מעסקאות פרטיות של מכירה וקניה של דירות מגורים ועד לפרויקטים גדולים ומורכבים של עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, פינוי בינוי וכדומה. בנוסף ליכולת המקצועית וליושרה הנדרשת מכל עו"ד, הלקוחות מקבלים יחס אישי משולב בזמינות גבוהה.

עו״ד חן בוארון טרסיוק
קונה או מוכר נכס?
צרו קשר כדי להבין עוד על איך עו"ד מומחה לנדל"ן יכול לעזור לך, צור קשר.

כל הסיבות לבחור במשרד עורך דין מקרקעין חן בוארון טרסיוק

ניסיון בנדלן עו״ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק

ניסיון ממוקד בתחום הנדל״ן

במהלך השנים עו״ד חן בוארון טרסיוק ליוותה חברות יזמיות והן בייצוג בעלי דירות. עד כה היא ייצגה מאות עסקאות יד שנייה ויד ראשונה בכל רחבי הארץ.

תמ״א 38

ניסיון בתמ״א 38

עו"ד בוארון טרסיוק מחזיקה בידע וניסיון רב בייצוג פרויקטיי תמ"א 38/1 תמ"א 38/2 פינוי בינוי ובינוי פינוי. בתוך כך, היא חתומה על ליווי של עשרות פרויקטים להתחדשות עירונית, במסלולי תמ"א ופינוי בינוי וכן, עסקאות קומבינציה מטעם המשרד שבבעלותה.

אייקון אהבה לנדלן עו״ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק

התשוקה למקצוע

"תחום הנדל"ן תמיד קסם לי, ומצאתי אותו מרתק. אני אדם של עשייה ויצירה, ולדעתי נדלן זה אחד מהגורמים שהכי מניעים את הכלכלה ואת המשק, והכי חשובים לאזרח הקטן".

40 הגדולים בנדלן

ה40 המבטיחים בעולם הנדל״ן

עו״ד חן בוארון טרסיוק נמצאת ברשימת 40 הצעירים והצעירות המבטיחים בעולם הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

אייקון עו״ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק

מייסדת התכנית ״הזמן לנדל״ן״

בכל תוכנית עו"ד חן בוארון מארחת באולפן, מומחה נדל"ן מהשורה הראשונה, ובשיחתם הם מעניקים מהידע והניסיון שלהם, ומשתפים את המאזינים בתובנות מזווית הראייה הייחודית שלהם.

שירותי המשרד:

קונה או מוכר, דייר או קבלן, יזם או בעל קרקע  – כל אחד מהצדדים בעיסקת נדל"ן חייב ליווי משפטי כי זו עסקה גדולה וחשובה שצריך לנהל בחכמה.

רכישת דירה

ליווי מקצועי בתהליך של קניית דירה

מכירת דירה

לצורך מכירה מוצלחת של דירה המלווה בשקט נפשי

רכישת דירה מקבלן

ייצוג מלא מול הקבלן עד לרישום הזכויות.

תמ"א 38

מה זה תמ"א 38? תמ"א הם ראשי תיבות של תכנית מתאר ארצית.

פינוי בינוי

פינוי בינוי כרוך בקבלת החלטות רבות ונדרש התנהלות מושכלת

מיסוי מקרקעין

ייצוג וליווי מלא בכל נושא מיסוי מקרקעין

נגן וידאו אודות עורך דין מקרקעין במרכז

אודות המשרד

עו"ד מקרקעין חן בוארון מייצגת אותך!

זה מתחיל בלהקשיב לך, הלקוח, ולעזור לך לנתח את המצב הנדל"ני.

אני שוקדת "להקדים תרופה למכה", למצוא ולעגן משפטית פתרונות יצירתיים שהופכים את העסקה לכדאית ובטוחה עבורך.

הלשון המשפטית בחוזים בתחום עמוסה בפרטים שאינם ברורים ל-"אדם הפשוט" ולכן אני, מנהלת המשרד, מקפידה על יצירת הבנה אצל הלקוח של כל המשמעויות בחוזה הנרקם בין הצדדים כולל שיקולי מיסוי.

אני מסבירה ללקוחותי את העסקה כולה על כל שלביה בכלל, ואת החוזה המשפטי בפרט ומורידה אותו אל "גובה העיניים". חוות הדעת וההמלצות הרבות שמתקבלות, מעידות כי היחס האישי והכבוד ללקוח מביאים תוצאות.

עו"ד מקרקעין חן בוארון
נגן וידאו

זירת הנדל״ן – נדלניסט – כלכליסט

עורכת הדין חן בוארון מספקת הצצה לסצנה היזמית השוקקת בבאר יעקב.

איך אנחנו נעזור לך

01

ההתנהלות היומיומית במשרד שמביאה תוצאות

השלב הראשון בליווי המשפטי של כל עיסקת נדל"ן או מקרקעין נעוץ באיסוף הנתונים המהותיים של העיסקה, ביצוע בדיקות מקדמיות יסודיות וקפדניות שלה ובהן: בדיקת כדאיותה ללקוח, בדיקת רישומה ומצבה המשפטי   ותכנון מס שמהותי מאוד בעסקאות מקרקעין. לאחר מכן מגיע ניהול המשא ומתן, ניסוח הסכם קפדני והוגן, המעגן את הזכויות והאינטרסים של הצדדים לעסקה וכמובן, רישום העברת הזכויות בטאבו והשלמת העסקה בהצלחה.

עו"ד נדלן חן בוארון העומדת בראש המשרד נותנת תשומת לב רבה לזיהוי בעיות פוטנציאליות שיכולות לצוץ בכל אחד מהשלבים של חוזה הרכישה, וכמובן דואגת לפתרון יצירתי לכל בעיה.

02

לתת ערך מקצועי ולשמור על הערכים

ההשכלה המשפטית שרכשה, ה"השתפשפות" הארוכה בתחום הנדל"ן והעיסקאות הרבות אותן ליוותה היקנו לחן ניסיון מקצועי רב בזיהוי סיכונים ומניעת בעיות משפטיות מלקוחותיה. לאלה מצטרפות האכפתיות, הכנות והשקיפות בהן מתנהלת כל שיחה עם הלקוחות ואנשי המקצוע הקשורים לכל  עיסקה (שמאים, יועצי משכנתאות, מתווכים וכדומה). על האיכויות האלה ועל ההכשרה המשפטית של עו"ד חן ניתן לקרוא בדף ה-"אודות".

03

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, שירותים משתלמים

הבנו שהרבה אנשים מסתייגים מפנייה אל עורך דין נדל"ן מהחשש שלא יוכלו לעמוד בשכר הטרחה. יש אפילו אנשים שיתפתו לנסות להתמודד בעצמם עם עניין משפטי או עם ניסוח החוזה, אבל לצערנו זה מתכון לתוצאה לא רצויה. בעסקת נדל"ן מדובר בהרבה פעמים בעסקת חייכם – לכן צריך לוודא שהעסקה תשרת את האינטרסים שלכם ובמחיר הוגן.

עורך דין מקרקעין והתחדשות עירונית

למה לכם להסתכן?

לאחר שחיפשתם מספר לא קטן של דירות, מצאתם בשעה טובה ומוצלחת את דירת החלומות שלכם.

כידוע, עסקה במקרקעין היא עסקה במיליוני שקלים, ולכן כל טעות קטנה שנובעת מחוסר ידע או חוסר ניסיון, יכולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף.

אני מזמינה אתכם באופן אישי לפנות למשרד שלי- חן בוארון- משרד עורכי דין מקרקעין, משרדי מתמחה בתחום הנדל"ן, ואנו נלווה את העסקה שלכם במיומנות ומקצועיות לאורך כך הדרך, נעניק לכל אחד ואחת מכם יחס אישי ולא פחות חשוב נעניק את הבטחון ושקט נפשי שאתם כל-כך צריכים.

השירות שמשרדנו מעניק מתחלק לכמה שלבים:

בשלב הראשון, חשוב לערוך ארבעה סוגים של בדיקות מקדמיות: בדיקה משפטית-קניינית, בדיקה תכנונית, בדיקה פיזית של הנכס ובדיקת המיסוי.

מדריך לקניית ומכירת דירה
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

הזינו אימייל ואנו נשלח לכם את המדריך במתנה.

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

עדכונים אחרונים מהמשרד

日本で最高のオンラインオンラインカジノ日本を選ぶ最良の方法の 1 つは、そのカジノが認可を受けており、その地域で評判が良いことを確認することです。このようにして、その国の信頼できるカジノでプレイしていることを確認できます。さらに、日本のトップカジノには、プレイヤー向けの特別オファーもあります。このようにして、彼らは他のあまり評判の悪い施設から際立っています.さらに、これらのサイトでは、さまざまな入出金方法を選択できます。 日本で最高のオンラインカジノを選ぶ際に探すべきもう1つの重要な要素は、カスタマーサービスです.カスタマー サポート スタッフは、技術的な問題を迅速かつ効率的に解決できる必要があります。また、プレーヤーは賞金をすぐに受け取ることを期待する必要があります。日本で最も人気のあるカジノ ゲームは、スロット マシンとルーレットです。認可を受けており、さまざまなゲームを提供しているカジノを選択することが重要です。 日本の最高のオンラインカジノを選ぶ際には、モバイルの互換性も考慮する必要があります。幸いなことに、最高のモバイル カジノの多くは、iOS、Android、およびその他のモバイル オペレーティング システムをサポートしています。さらに、モバイルカジノプラットフォームはライブディーラー機能もサポートしています。ライブ ディーラーはゲームを HD でブロードキャストするため、この機能はプレイヤーにとって有益です。 さまざまな支払い方法を提供するだけでなく、日本で最高のオンラインカジノは、プレイヤーにクレジットカードを使用するオプションを提供しています.クレジットカードは便利な反面、紛失すると追加料金が発生するので注意が必要です。そのため、オンライン カジノでアカウントにサインアップする前に、最適な支払い方法を選択することが不可欠です。 ブラックジャック愛好家にとって、日本で最高のオンラインカジノはSpin Casinoです。このオンライン カジノでは、15 のブラックジャック ゲームと 40 のライブ ディーラー ゲーム、および 400 近くの高 RTP スロットを提供しています。カジノはまた、いくつかのプログレッシブ ジャックポットと多種多様なテーブル ゲームを提供しています。ここでのカスタマーサポートも一流であり、インターフェースはナビゲートが非常に簡単です. オンラインカジノを選ぶ際に考慮すべきもう1つの重要な側面は、提供されるボーナスです。日本のプレイヤーは通常、高額のウェルカム ボーナスにサインアップすることを好みます。寛大なウェルカムボーナスは、プレーヤーに十分な予算を提供し、フリースピンを含めることもできます.フリースピンは、カジノのゲーム カタログを試すのに最適な方法です。 日本でポーカーをプレイすることに興味がある場合は、ゲームのルールを学び、通常より低い賭け金でプレイする必要があります。さらに、サインアップする前に、ポーカー ハンドの位置とランキングを知る必要があります。日本で人気のあるもう 1 つのテーブル ゲームはバカラです。幸いなことに、日本のトップオンラインカジノのほとんどがこのゲームを利用できます。

הירשמו לניוזלטר שלנו

+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם