fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

עורך דין מיסוי מקרקעין

מחפשים עורך דין מיסוי נדל"ן מצוין? טוב שהגעתם לכאן!
משרד עורך דין מקרקעין חן בוארון ישמח לסייע לכם בתכנון מס חכם בעסקת הנדל"ן שלכם.
פנו אלינו לפרטים!

תוכן עניינים

אם אתם מתכננים לרכוש או למכור נכס נדל"ני בזמן הקרוב, חשוב שתדעו שליווי מטעם עורך דין מיסוי מקרקעין, יכול לחסוך לכם סכומי כסף לא מבוטלים וגם לא מעט זמן. הדבר נכון בין שאתם רוכשים נכס מקרקעין ובין שאתם מוכרים נכס כזה, מאחר ומיסי מקרקעין מהווים נתח משמעותי מאוד מההוצאות בעסקאות מקרקעין. בשורות הבאות, עורך דין מקרקעין חן בוארון טרסיוק תפרט על כמה מן הדרכים העיקריות שבהן הליווי המשפטי שמשרדה מציע בעסקאות מכר ועסקאות רכישה של נדל"ן, מסייע לרוכשי ומוכרי דירות בישראל לחסוך בהוצאות המיסוי בעסקת הנדל"ן שלהם. שווה לקרוא ולהכיר!

עורך דין מיסוי מקרקעין יכול לחסוך לכם (הרבה!) זמן וכסף – איך?

תחום מיסוי הנדל"ן הוא עולם משפטי מורכב ונרחב, שקיימים בו הרבה פרטים קטנים שעלולים לשנות את הכדאיות של עסקאות מקרקעין מקצה לקצה. אין ספק כי בכל עסקת נדל"ן, בין שמדובר על רכישת דירה מקבלן, קניית דירה מיד שנייה, מכירת דירה שהתקבלה בירושה, מכירת נדל"ן למגורים או מכירת נכס מסחרי, מעורבים סכומי כסף משמעותיים מאוד. לכן אתם צריכים איתכם גורם מקצועי שידאג למיצוי הזכויות שלכם בכל ההיבטים. מאחר ומיסי מקרקעין מהווים נתח נכבד מההוצאות הכרוכות בעסקאות נדל"ן, חשוב שהעסקה שלכם תלווה בעורך דין מיסוי מקרקעין מומחה, בעל היכרות מעמיקה עם הוראות החוק הרלוונטיות. 

להלן כמה מן הדרכים שבהן עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין, יסייע לכם לחסוך בזמן ובהוצאות בעסקת הנדל"ן שלכם:

בדיקות מקדמיות שמבטיחות עסקה משתלמת ובטוחה

כחלק מן הליווי המשפטי המוצע לרוכשי ומוכרי נדל"ן במשרד עו"ד מיסוי מקרקעין חן בוארון טרסיוק, מתבצעות שלל בדיקות מקדמיות הנוגעות לעסק המיועד לרכישה או מכירה.
במסגרת זו נבדקים מצב הנכס בפן המשפטי והקנייני, מעמדו התכנוני של הנכס, המצב הפיזי שלו, וכמובן – גם החבויות הצפויות במיסי מקרקעין בעקבות העסקה. 

בדיקות אלו הן חיוניות להבטחת עסקה משתלמת ובטוחה עבור הרוכשים והמוכרים, ולהפחתת הסיכון לתסבוכות פיננסיות, מיסוייות ומשפטיות בלתי רצויות, בעקבותיה. 

פטורים, הקלות והנחות – כל מה שמגיע לכם, תקבלו.

מכירה או קנייה של נדל"ן כרוכה לרוב בתשלום מיסים על העסקה, שיכולים להגיע לסכומים משמעותיים ולהפוך את העסקה לבלתי כדאית. כדי להימנע מכך, חשוב להיוועץ עם עורך דין מיסוי מקרקעין לטובת ביצוע תכנון מס מקצועי מבעוד מועד. גם אם אתם מאמינים שהעסקה פטורה ממס, תכנון מס יעיל המבוצע בידי עו"ד מיסוי מקרקעין מנוסה, כמו עורכת דין חן בוארון טרסיוק, יכול למנוע חבויות מס עתידיות ולחסוך מכם הוצאות כספיות כבדות. ייעוץ מקצועי מעו"ד מקרקעין בנוגע לחבות במס שבח, מס רכישה והיטלי השבחה, הוא חיוני כדי למזער את תשלומי המס הצפויים לכם בעקבות העסקה ולהבטיח עמידה בחוקי המס החלים עליכם. בנוסף, הדבר מאפשר גם לבחון את זכאותכם לפטורים, הקלות והנחות בהתאם לנתוניכם האישיים ולסייע לכם במימושם המלא כדי להשיג חיסכון מקסימלי בהוצאות המיסוי בעסקה שלכם.

עו''ד מיסוי מקרקעין מומחה

תכנון מס לעסקה – אם אפשר להפחית מס, אז למה לא?

מיסוי מקרקעין נחשב לאחד התחומים המורכבים והמסובכים ביותר בעולם המשפט והכלכלה. כל עסקת מקרקעין חייבת במסים כגון מס שבח, מס רכישה או היטלי השבחה. המסים המוטלים על רוכשי או מוכרי מקרקעין יכולים להשתנות מאוד בין עסקה אחת לאחרת, כתלות במגוון פרמטרים. החדשות המעודדות הן, שהחוק בישראל מציע פטורים ואפשרויות להפחתת מיסים ולקבלת פטור מהם במקרים מסוימים. זהו בדיוק המקום שבו עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין, יכול לספק לכם ערך מוסף וחיסכון משמעותי בעלויות הכרוכות בעסקת הנדל"ן שלכם. עורכת דין חן בוארון טרסיוק בוחנת למען לקוחותיה את כל המשתנים המשפיעים על גובה המס בעסקת הנדל"ן שלהם ומסייעת להם למצוא את הדרכים להפחית מחבות המס הצפויה להם בעסקת המכר או הרכישה, והכל בהתאם לחוק.

ניסוחי הסכמים קפדניים – שמירה על הזכויות והאינטרסים של הצדדים

בעסקאות נדל"ן סכומי כסף גדולים מאוד עוברים מיד ליד. משמעות הדבר היא שמרווח הטעות בעסקאות הללו הוא צר במיוחד. כל שגיאה הקשורה בהסכם המכירה בשל חוסר ניסיון או ידע בתחום הנדל"ן, עלולה לעלות לרוכשים ולמוכרים ביוקר. הדבר נכון גם בהקשר להוצאות המיסוי בעסקה. 

לכן חשוב במיוחד לפנות להתייעצות עם משרד עורך דין לענייני מקרקעין, כבר בשלבים הראשוניים של העסקה. זוהי הדרך הכי טובה – אם לא היחידה, לוודא כי הזכויות והאינטרסים שלכם יהיו מוגנים היטב ויתממשו לאורך כל הדרך. 

משרד עו"ד חן בוארון טרסיוק מספק ליווי מלא לעסקאות נדל"ן שנועד להבטיח שהתנאים בעסקה ייטיבו עם הלקוח, אך יהיו חוקיים והוגנים גם כלפי הצד השני. לאורך שנות פעילותנו, סייענו למוכרי וקוני נדל"ן רבים במשא ומתן להשגת מחיר מכירה ותנאי תשלום משופרים שמיקסמו את הרווחיות בעסקה עבורם. זאת בד בבד עם גיבוש הסכמי מכר מקיפים, יסודיים והוגנים העומדים בדרישות החוק. 

תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין בעסקה שלכם

תכנון מס יעיל הוא נדבך חשוב ומשמעותי ביותר בתהליך ההיערכות לעסקאות מקרקעין במדינת ישראל. זאת לאור העובדה שהוצאות המיסוי בעסקאות הנדל"ן בארץ, נוטות להגיע לסכומים כבדים במיוחד. 

תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין בעסקה שלכם, הוא לבצע עבורכם חישוב מקדים של שיעור מיסי המקרקעין שאותם תידרשו לשלם בעקבות העסקה, ולהתריע בפניכם במידה ומסתמן שחבויות המס הללו הופכות את העסקה לבלתי כדאית עבורכם. 

זה המקום להזכיר שמיסוי מקרקעין הוא תחום משפטי וכלכלי מורכב הדורש מומחיות וניסיון מעשי רב. לכן חשוב לפנות לייעוץ של עורך דין מומחה למיסי מקרקעין, לפני ביצוע עסקאות נדל"ן מכל סוג ומין. הכוונה מקצועית מעו"ד המתמחה בתחום, יכולה לחסוך לכם סכומים עצומים ולמנוע מכם להיכנס לעסקאות לא כדאיות שעלולות לייצר לכם הפסדים.

עורכת דין חן בוארון טרסיוק מסייעת ללקוחותיה, להבין מראש מהן השלכות המס הצפויות להם, באמצעות חישוב מקדים של מיסי המקרקעין שייגבו מהם בעקבות הרכישה או המכירה, ובוחנת עבור כל קונה או מוכר את האפשרויות הפתוחות בפניו להפחתת חבות המס שלו בעסקה, למינימום שהחוק מאפשר.

עורכת דין מיסוי מקרקעין חן בוארון, יחד איתכם בדרך לעסקה מוצלחת!

משרד עורך דין מיסוי מקרקעין חן בוארון פועל בשוק הנדל"ן המקומי כבר למעלה מעשור. במהלך שנות פעילותנו הרבות, הספיק משרדנו ללוות עסקאות מקרקעין מכל הסוגים ובשלל סדרי גודל, כולל: מכירת דירות ובתים, קניית דירות קבלן, רכישת דירות מיד שנייה, תוכניות פינוי-בינוי, פרויקטי התחדשות עירונית / תמ"א 38, עסקאות קומבינציה וכן הלאה. ההמלצות החיוביות הרבות של לקוחותינו, מעידות על טיב השירות ורמת הזמינות הגבוהה שלנו עבור לקוחותינו.

נסיונה הנרחב והמגוון של עורכת דין בוארון טרסיוק, הוא שמאפשר לה לספק לכל אחד מלקוחות משרדה, מענה משפטי מדויק ותועלת מקסימלית מעסקת הנדל"ן שלהם, תוך חיסכון מרבי בהוצאות המס בעסקה. נשמח לעשות זאת גם עבורכם!

לתכנון מס מקצועי מעורכת דין מומחית למיסוי מקרקעין – פנו כעת למשרד עו"ד חן בוארון טרסיוק!

הירשמו לניוזלטר שלנו

+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם