fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

מחפשים משרד עורך דין מקרקעין מומלץ ומקצועי בפתח תקווה, שיעשה את המקסימום עבורכם בעסקת הנדל"ן שלכם?
עו"ד מקרקעין חן בוארון כאן לשירותכם.
לתיאום שיחת ייעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תוכן עניינים

עומדים לקראת רכישת דירה או מכירת דירה בפתח תקווה והסביבה? אתם ודאי מודעים היטב לעובדה שבעסקת המכר או הרכישה קיימים אינספור פרטים קטנים שחשוב להקפיד עליהם אם אתם רוצים להבטיח שהעסקה תושלם בהצלחה ותניב לכם תועלת מקסימלית. ליווי של עורך דין מקרקעין בפתח תקווה הוא המפתח להצלחת העסקה שלכם.

מתי תצטרכו עורך דין מקרקעין בפתח תקווה?

הצורך בשירותי עורך דין נדל"ן בפתח תקווה מתעורר בהקשר למגוון סוגי עסקאות מקרקעין. אולם התרחיש הכי נפוץ שבו אנשים מחפשים עו"ד נדל"ן בפתח תקווה והסביבה, הוא כאמור, כאשר עומדת על הפרק מכירת דירה או קניית דירה

בין אם אתם מתכננים קניית דירה מקבלן או רכישת דירה מיד שנייה, ליווי משפטי בעסקת הנדל"ן, הוא חיוני לניהול משא ומתן מוצלח עם הצד השני, כמו גם להגנה על הזכויות שלכם במהלכה ולאחריה, ולמימוש אופטימלי של האינטרסים שלכם. הדבר נכון גם אם אתם בצד של הרוכשים וגם אם אתם בצד המוכרים. 

זה המקום להזכיר במאמר מוסגר, ששירותי משרדי עורכי דין לענייני מקרקעין בפתח תקווה, נחוצים לא רק בהקשר לעסקאות רכישה או מכירה של נכסי מקרקעין, אלא גם לטובת ניסוח הסכמי שכירות, ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין, טיפול במחלוקות על רקע נדלני, ליווי בפרויקטי תמ"א / התחדשות עירונית, העברה ללא תמורה של נכסי מקרקעין וטיפול בעניינים מנהליים מול הרשויות המקומיות, כגון הסדרת חריגות בנייה. 

השירותים שמשרדנו מציע בפתח תקווה

משרד עו"ד מקרקעין חן בוארון, מציע לתושבי פתח תקווה והסביבה, מספר שירותים חיוניים בעסקאות מכר ורכישה של דירות ובתים:

ליווי מלא לקניית דירה בפתח תקווה

משרדנו מספק ליווי משפטי מלא לרוכשי דירות בפתח תקווה. הטיפול בעסקה מתחיל באיסוף הנתונים הנוגעים לעסקה ובהמשך – מתקדם לשלב של עריכת בדיקות מקדמיות מקיפות לנכס המיועד לרכישה. בדיקות אלו נועדו להבטיח שלקוחות המשרד מכוסים היטב מפני כל מכשול לוגיסטי, בירוקרטי, פיננסי ו/או משפטי שעלול להתעורר במסגרת העסקה או בעקבותיה. כחלק מהתהליך לליווי עסקת הרכישה, מבצעת עורכת דין בוארון גם בדיקה יסודית של הסכם המכר. זאת על מנת להבטיח את מיצוי האינטרסים של הרוכשים ואת מימוש זכויותיהם בעסקה באופן מיטבי. המשרד מספק ללקוחותיו את מעטפת השירותים השלמה, הנחוצה ברכישת דירות או בתים בפתח תקווה – ובכלל זה, קישור לבעלי מקצוע מובילים כשמאי מקרקעין, מתווכי נדל"ן, יועצי משכנתאות ועוד. כל זאת, במטרה להבטיח שתקבלו את התמורה המגיעה לכם בעסקת הרכישה שלכם.

ליווי מלא למכירת דירה בפתח תקווה

עו"ד חן בוארון, מציעה ליווי משפטי מקצועי ויסודי גם למוכרי דירות בפתח תקווה, תוך חתירה למקסום הרווח שלהם מהעסקה. השירות כולל בין היתר, ניסוח הסכמי מכירה מקצועיים ומפורטים, סיוע למוכרים בניהול המשא ומתן עם הרוכשים ותנאי העסקה, טיפול בהעברת הזכויות הנכס והרישום בטאבו, ייעוץ בנושא של הסדרת חריגות בנייה וכן מתן הכוונה בנושא מיסוי מקרקעין והדרכים להפחתת נטל המיסים שהמוכרים יידרשו לשלם בעקבות ביצוע עסקת המכר – שיכולים להגיע לסכומים משמעותיים מאוד. ליווי משפטי זה מעניק למוכרים הגנה מקיפה מפני פגיעה כלכלית ו/או משפטית שעלולה להיגרם אם תנאי העסקה לא ייבחנו היטב בעין מקצועית. 

ליווי מלא ברכישת דירה מקבלן

ברכישת דירה חדשה מקבלן בפתח תקווה, יש צורך בליווי משפטי קפדני במיוחד, כדי למזער עבור הקונים את הסיכונים הכרוכים בעסקה "על הנייר" ולהגן על האינטרסים שלהם מול הקבלן או יזם הנדל"ן. הדבר מתבצע בין היתר על ידי בדיקה מדוקדקת של הסכם הרכישה כדי להבטיח שזכויות הרוכשים אינן מקופחות במסגרתו, ומתן ייעוץ בעניינים משיקים, כגון: השגת מימון, תכנון מס בעסקת המקרקעין, ביטוח משכנתא ועוד. כל אלו, כבר משלב המשא ומתן הראשוני מול הקבלן ועד לקבלת המפתח לדירה.

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

איך לבחור עורך דין נדל"ן בפתח תקווה עבור העסקה החשובה שלכם?

בבחירת עורך דין מקרקעין בפתח תקווה, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

  • ניסיון: חפשו עו"ד נדל"ן עם ניסיון רב בטיפול בעסקאות מקרקעין בפתח תקווה.
  • התמחות: ודאו כי עורך הדין שתבחרו אכן מתמחה בדיני מקרקעין ומבין/ה היטב את שוק הנדל"ן המקומי.
  • מוניטין: בררו אודות המוניטין המקצועי של כל משרד עורכי דין לענייני מקרקעין במרכז, אליו אתם פונים. קראו ביקורות אונליין ואל תהססו גם לבקש פרטים של ממליצים כדי "להשלים את התמונה".
  • תקשורת: חשוב למצוא עו"ד מקרקעין בפתח תקווה שאתם מרגישים בנוח לתקשר איתו (או איתה) ושמתחייב לעדכן אתכם לאורך כל התהליך בהתפתחויות הנוגעות לעסקה ולנכס המטופל במסגרתה.
  • עלות: קחו בחשבון את שכר הטרחה של עורך הדין וודאו כי התקציב שלכם מאפשר לכם לשכור את שירותיו. חשוב לוודא גם, שכל המידע הקשור בתשלום לעורך/ת הדין, נמסר לכם מבעוד מועד בצורה מפורטת וברורה במסגרת הסכם שכר טרחה מסודר.

כדי לוודא שסימנתם "וי" על כל הסעיפים, כדאי גם לבקש המלצות על עורכי דין מקרקעין בפתח תקווה, מחברים, קולגות, בני משפחה או סוכני נדל"ן באזור.

רוצים לב שקט לאורך כל הדרך? הכירו את עו"ד מקרקעין חן בוארון 

משרדינו אמנם נמצאים בראשון לציון, אך אנו מעניקים את השירות שלנו ללקוחות מכל רחבי הארץ. כשלקוח חדש מקבל המלצה עלינו מלקוח ותיק, עניין המרחק מאבד מחשיבותו ומה שקובע זו המקצועית שלנו והלב הרגוע של הלקוח.

אין ספק שבעסקאות מקרקעין, עוברים מיד ליד סכומי כסף משמעותיים מאוד. הדבר מדיר שינה מעיניהם של רוכשי ומוכרי נכסים רבים, ודי בצדק. כולנו חוששים להיפגע מעסקה לא טובה ולכן כל אדם מעוניין שיהיה לצידו בעל מקצוע שיסייע לו להבטיח שעסקת הנדל"ן שעל הפרק, מתנהלת בצורה החלקה ביותר, על פי דרישות החוק ובאופן שיחסוך ממנו "הפתעות" לא נעימות בהמשך הדרך – כמו הוצאות בלתי צפויות, סיבוכים משפטיים מיותרים או סכסוכים רכושיים שניתן היה למנוע. זהו בדיוק המענה שעו"ד מקרקעין חן בוארון מספקת ללקוחותיה.

עו"ד חן בוארון טרסיוק – מייסדת 'הזמן לנדל"ן' ובעלת משרד עורכי דין בוטיקי במרכז, מתמחה במתן שירותי ייצוג משפטי וליווי לעסקאות מקרקעין, תוכניות התחדשות עירונית, פרויקטי תמ"א 38, פינוי בינוי, חיזוק מבנים ועוד. כעורכת דין לענייני מקרקעין עם 10 שנות ניסיון בליווי עסקאות מכירה ורכישה של נכסים בכל סדרי הגודל, עו"ד חן בוארון מכירה את שוק הנדל"ן המקומי מקרוב מאוד. הניסיון הרב והמומחיות המקצועית של עורכת דין בוארון, מאפשרים לה להעמיד לרשות קהל לקוחות המשרד, מענה משפטי מקיף, מהימן ואיכותי במיוחד בעסקאות נדל"ן, תוך התאמה אישית לצרכים הפרטניים של כל לקוח ולקוחה. שביעות הרצון של לקוחות המשרד – מדברת בעד עצמה, כפי שתוכלו לראות מסקירת חוות הדעת החיוביות הרבות, שהתפרסמו על עו"ד חן בוארון באינטרנט. 

רוצים לוודא שעסקת הנדל"ן שלכם תהיה משתלמת וכדאית עבורכם? זה הזמן ליצור קשר עם עו"ד חן בוארון, וליהנות משקט נפשי לאורך כל הדרך – בידיעה שאתם בידיים טובות, מקצועיות ומסורות. לתיאום שיחת ייעוץ, מלאו את פרטיכם בטופס להלן או התקשרו: 050-223-0260 .

הירשמו לניוזלטר שלנו

+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם