fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

עורך דין מקרקעין ברחובות – עו"ד חן בוארון

משרד עורך דין מקרקעין ברחובות שיילחם בשבילכם מכל הלב.
לקבלת ליווי משפטי מקצועי מלא בקניית או מכירת דירה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תוכן עניינים

כשאתם בדרך לעסקת נדל"ן, אתם זקוקים לעורך דין מקרקעין מומחה שילווה אתכם לאורך התהליך כולו, ישמור על האינטרסים שלכם, ידאג לעסקה כדאית וישגיח שכל הפרטים הקטנים והגדולים מדויקים. 

עו"ד חן בוארון טרסיוק, עו"ד נדלן מנוסה שתלווה אתכם לאורך התהליך כולו, תנחה אתכם ותדאג לסגירה מושלמת של העיסקה לשביעות רצונכם.

עורך דין מקרקעין ברחובות

מה כולל תפקידו של עורך דין מקרקעין ברחובות?

תפקידו של עו"ד מקרקעין ברחובות מקיף את כל האספקטים של עסקת הנדל"ן, החל מהשלב הראשוני העוסק בבדיקה ראשונית של העסקה ובווידוא תקינותו החוקית של הנכס,  דרך ניהול מו"מ במטרה למצות את מלוא זכויותיו של הלקוח, בהכנת החוזה והמסמכים הנלווים ובהעברת הניירת הנדרשת לגורמי הרישום הרלוונטיים וכלה בהעברת הבעלות באופן סופי. גם כאשר סכסוכים על רקע נדל"ן נדרשים להליכי בוררות או מגיעים לפתחו של בית המשפט, עו"ד מקרקעין מהווה את הכתובת המקצועית לייעוץ מקצועי ולייצוג בפועל.

עו”ד נדל”ן ברחובות לליווי עסקאות מכירה ורכישה 

ליווי מקצועי של עו”ד מקרקעין ברחובות במהלך מכירת נכס מספק רשת ביטחון למוכר ומבטיח את האינטרסים שלו, הן בנוגע לגובה התמורה והן בנוגע לקבלתה במועד. ייצוג של הרוכש במהלך עסקת נדל"ן מבטיח לרוכש שקט נפשי עם בדיקה יסודית של כדאיות העסקה וליווי המבטיח את קבלת הבעלות על הנכס באופן חוקי עם סיום התהליך.

ליווי העברת נכסי נדל"ן ללא תמורה 

במצבים מסוימים, כמו לאחר קבלת נכס בירושה, מבקש בעל הנכס להעביר באופן חוקי את הנכס למוטב אחר, לרוב, על מנת להימנע מתשלומי מס הכרוכים בהחזקת נכס נדל"ן נוסף. במצבים מעין אלה, עורך דין נדל”ן ברחובות יסייע בהכנת הניירת הדרושה לשם העברת הבעלות באופן חוקי וינהל את הליך הרישום בטאבו כמו גם את הדיווח לרשויות המס. 

ליווי עסקאות תמ"א 38 ופינוי – בינוי

כאשר מדובר בתחום ההתחדשות העירונית באזור רחובות ובכלל, ליווי של עו"ד הינו בעל חשיבות עליונה בכל הנוגע למיצוי האינטרסים של בעלי הדירות מול היזם. על מנת להבטיח את קבלת התמורה המקסימלית, חובה על בעלי הדירות לבחור בעו”ד מקרקעין ברחובות, שייצג אותם מול היזם ולא בעורך דין הממומן על ידי היזם ונאמן לאינטרסים שלו על חשבון זכויותיהם. 

עורך דין מקרקעין ברחובות המייצג את בעלי הדירות ילווה את התהליך מנקודת הפתיחה, תוך מעורבות בניסוח ההסכם הראשוני – הסכם העקרונות לביצוע אשר מהווה מרכיב בסיסי ובעל משמעות רבה בפרויקטים מסוג זה. 

ככלל, בעלי הדירות הנכנסים לשותפות עם היזם במסגרת התחדשות עירונית חייבים להיות מודעים באופן ברור למכלול זכויותיהם ורק עורך דין נדל”ן ברחובות, בעל ניסיון בנישה זו יוכל לאפשר להם להפיק את הרווח המקסימלי כתוצאה מהתהליך.

עורך דין נדלן ברחובות

עורך דין מקרקעין ברחובות לליווי עסקאות נדל"ן

עסקאות נדל"ן הן העסקאות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. לכן, חשוב שלא לוותר על ליווי מקצועי של עו"ד מקרקעין מיומן אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך, יבדוק לעומק את ההיבט המשפטי של כל חלק בעסקה, יגן על האינטרסים שלכם מול הצד שכנגד ויהווה כתובת מקצועית לכל סימני השאלה המהווים חלק בלתי נפרד מהתהליך

נשמח להעניק לכם ליווי מקצועי ומסור!

משרד עורכי דין בראשות עו"ד חן בוארון טרסיוק מעמיד לרשות לקוחותיו את המענה המשפטי המקיף ביותר בענף הנדל"ן בדגש על מעטפת שירות אישית לכל אורך התהליך, החל בבדיקה מקדימה מעמיקה ועד להעברת הבעלות בפועל, וזאת, תוך הגנה מתמדת על האינטרסים של הלקוח.

כעו"ד מקרקעין שמאחוריה ניסיון רב בליווי של עסקאות מורכבות ורחבות היקף, עו"ד בוארון מעמידה לטובת לקוחותיה את היכולת להעריך מראש באופן מדויק את רמת הסיכון של כל עסקה ואת היכולת לתפור מראש את הפתרונות המדויקים שיהפכו את עסקאות הנדל"ן לרווחיות ובטוחות.

השילוב יוצא הדופן בין שאיפה ללא פשרות למצוינות בכל מישורי פעילות המשרד לבין מערך שיתוף הפעולה המקצועי מול אנשי מקצוע מובילים בתחומם, ותודעת השירות הייחודית, המעמידה בראש סולם העדיפויות שלנו את שביעות רצונו של כל לקוח.

משרדינו ממוקמים בראשון לציון, אבל זה לא מונע מלקוחות מערים שונות כמו רחובות לפנות אלינו ולבחור בנו. ההמלצות שהם מקבלים מלקוחות ותיקים שלנו, והיחס האישי והאכפתי שמורגש כבר בשיחה הראשונה, מנצחים את החשש מהמרחק.
אם אתם בדרך לעסקת הנדל"ן שלכם וחשוב לכם לדעת שהתהליך נתון בידיים המקצועיות ביותר? פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

הירשמו לניוזלטר שלנו

+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם