fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה – מחזיקים לכם את היד כל הדרך לעסקה

משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה

כל הסכם בתחום הנדל"ן בעסקאות קטנות כגדולות, פשוטות כמורכבות, כולל פרטים רבים וכדי להגיע להסכם שיכבד את הזכויות שלכם וישמור על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר, אתם זקוקים למשרד עורך דין מומחה בהסכמי רכישה ומכירה.

משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה חן בוארון, מטפל בכל הנושאים הקשורים לתחום המקרקעין. עורכי הדין במשרדנו הם בעלי הניסיון המקצועי, המיומנות וכל המשאבים הדרושים לטיפול יעיל בעסקאות מקרקעין פשוטות ומורכבות כאחד, לרבות עסקאות מקרקעין מרובות צדדים ועסקאות של נדל"ן מסחרי. 

משרדנו אמנם מטפל גם בעסקאות נדל"ן גדולות, אבל בשבילנו כל לקוח בין אם הוא לקוח פרטי או חברה, הוא יקר והוא מקבל את הליווי הטוב ביותר לעסקה שלו. כל הלקוחות שלנו נהנים משירות משפטי ברמה גבוהה, טיפול מסור, אישי ואכפתי בכל פרטי העסקה שלו, לא משנה מה טיב העיסקה ומה גודלה.

נשמח לסייע גם לכם ולייצג אתכם בעסקת המקרקעין שלכם, לאורך כל שלביה ועד להשלמתה בהצלחה ולשביעות רצונכם המלאה.

משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה – השירותים שאנו מציעים:

עורכי הדין במשרדנו בקיאים ומיומנים בתחומים הרבים של עולם הנדל"ן והליווי המקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו הינו מגוון ורחב:

ועוד! פנו אלינו אם השירות שאתם מחפשים לא נמצא ברשימה.

לכו על בטוח עם משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה

היתרון בטיפול בכל ענייני המקרקעין במשרד עו"ד אחד

מכיוון שמשרד עורכי הדין שלנו מטפל בכל ענייני הנדל"ן, לא תצטרכו להתנהל מול גורמים שונים לטיפול בכל היבט של עסקת המקרקעין שלכם. עורכי הדין שלנו במשרד עורכי דין חן בוארון, יכולים לטפל בכלל ההיבטים הנוגעים לעסקת הרכישה / המכר שלכם, רישום זכויות, פתרון סכסוכי נדל"ן ועוד. אנו מספקים ללקוחותינו שירותים משפטיים מקיפים בכל התחומים המשפטיים הקשורים לנכסי מקרקעין – מה שמאפשר להם לשמור על סדר, יעילות ורציפות בטיפול בכל ענייני הנדל"ן שלהם.

>> המדריך המלא למכירת דירה

נמנעים מטעויות שעולות לכם ביוקר – במהלך גיבוש הסכם הרכישה או המכירה שלכם

רבים מן הקשיים שאותם חווים מוכרים וקונים במהלך עסקאות מקרקעין או נדל"ן, מתרחשים בגלל טעויות ושגיאות הנוגעות לניסוח הסכמי המכר. לכן חשוב שבעסקה יהיה מעורב עורך דין שיבדוק את החוזה לעומקו, וזאת על מנת להבטיח כי כל התנאים וההגבלות שבו, יהיו הוגנים וסבירים וישרתו את טובתכם. בחלק מן המקרים הנוסח של הסכמי רכישה של נכסי נדל"ן או קרקעות, עשוי להיות מעורפל ולא ברור דיו, בטח ובטח לעין לא מקצועית. על עורך הדין המייצג אתכם בעסקה נדרש לזהות מבעוד מועד היבטים חוזיים שבהם העמימות בהסכם המכירה סותרת את האינטרסים שלכם ועלולה להזיק לכם בטווח הקרוב או הרחוק. במקרים אלו נוהגים עורכי דין המספקים ללקוחותיהם טיפול בכל ענייני המקרקעין בעסקה, להמליץ על נוסח מתוקן לחוזה על מנת שהניסוח יהיה הוגן כלפי כל הצדדים המעורבים בעסקה.

>> יש כמה דברים שאתם חייבים לשים לב אליהם בעת חתימת החוזה

מדוע אתם זקוקים לעורך דין מקרקעין מנוסה לטיפול בכל ענייני המקרקעין שלכם?

כשיש לצידכם אנשי מקצוע מנוסים ואחראים, ליווי של משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה של מקרקעין יאפשר לכם להתמודד עם הגורמים השונים שעמם יש לבוא במגע במהלך עסקאות נדל"ן. בין הגורמים הללו ניתן למנות מתווכי נדל"ן, גופי מימון בנקאיים ו / או חוץ בנקאיים, חברות ביטוח המספקות ביטוחי משכנתא, שמאים, לשכות רישום מקרקעין, הרשות לרישום והסדר זכויות במקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, רשות המיסים, הוועדות והרשויות המקומיות בכל הארץ, וגופים נוספים אשר מעורבים בעסקאות מקרקעין. 

בסיכומו של עניין, ניתן לומר כי כאשר הידע, המיומנות והמשאבים של עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין, עומד לצידכם, זה מאפשר לכם כלקוחות, לקבל סיוע משפטי מקצועי ולהרגיש בטוחים בדרך לעסקה שלכם.

>> תהליך רכישת דירה ב3 שלבים [מדריך להורדה]

תשומת לב לפרטים הקטנים חשובה במיוחד בהסכמי רכישה ומכירה של נדל"ן

אחד היתרונות הגלומים בהסתייעות בשירותיו של עורך דין מקרקעין לפני שאתם חותמים על הסכם מכירה של קרקע או נכס נדל"ן, טמון בכך שעורך הדין האחראי מטעמכם, צריך לעבור על כל המסמכים המשפטיים הרלוונטיים לעסקה ולוודא כי הם תקינים ונעדרי שגיאות. בנוסף לכך, עורך הדין שלכם יכול לייעץ לכם גם בנושאים אחרים שאינם קשורים במישרין להסכם הרכישה, אך עשויים להיות בעלי השפעה משמעותית על עסקת הנדל"ן שאתם עתידים לבצע, לדוגמא הערכת שווי הנכס וכדומה.

מה עוד כולל ליווי של משרד עורך דין הסכמי רכישה ומכירה של מקרקעין? 

שירות נוסף וחשוב הניתן על ידי משרד עורך הדין במהלך העבודה על עסקת הנדל"ן שלכם זו בדיקת רישום הזכויות בקרקע ובנכס לקראת החתימה על עסקת מקרקעין. ברבים מן המקרים, בבדיקת רישום הנכס ברשויות השונות, למשל רישום הנכס בטאבו, מתגלות בעיות שונות שקריטי לטפל בהן לפני שחותמים על הסכם המכירה. בנוסף, לעתים קרובות עו"ד מקרקעין עובדים מול גורמים כמו חברות ביטוח שונות, יועצי משכנתאות ועוד בעלי מקצוע חשובים המציעים שירותים משלימים, ולכן במסגרת הטיפול בכל ענייני המקרקעין הנוגעים לעסקת הנדל"ן שלכם, עורך הדין שלכם עשוי גם להנחות אתכם גם ברכישת פוליסות ביטוח המבנה ופוליסות חיים, שאותן עליכם לרכוש על פי חוק, במסגרת ביטוח המשכנתא. 

זקוקים לליווי מקצועי ומסור בעסקת הנדל"ן שלכם?

אם אתם לקראת עסקת נדל"ן, כנראה שאתם זקוקים לעורך דין שמעניק טיפול מקצועי ואמין בכל ענייני המקרקעין. משרד עו"ד חן בוארון הוא הכתובת עבורכם. 

הייעוץ הראשוני הוא ללא התחייבות וללא עלות, וכל מה שנדון במהלך הפגישה נשאר חסוי לחלוטין. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם!

אהבתם את התוכן? שתפו עם חברים

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn
Telegram
לליווי משפטי אישי מעו"ד מקרקעין מנוסה
שלחו לי הודעה בוואטסאפ ואחזור אליכם בהקדם!
הירשמו לניוזלטר שלנו
+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם