fbpx

טיפול בכל ענייני המקרקעין – כל השירותים תחת קורת גג אחת

דירוג ממוצע 5.0
5/5
עו״ד מקרקעין

בנוסף לענייני הנדל"ן הנידונים באתרנו בפירוט רב, משרד עורכי דין חן בוארון, מטפל בכל הנושאים הקשורים לתחום המקרקעין. לרשות עורכי הדין במשרדנו עומדים הניסיון המקצועי, המיומנות וכלל המשאבים הדרושים לטיפול יעיל בעסקאות מקרקעין פשוטות ומורכבות כאחד, לרבות עסקאות מקרקעין מרובות צדדים ועסקאות של נדל"ן מסחרי. למרות האמור לעיל, אף שמשרדנו מטפל גם בעסקאות נדל"ן גדולות, אין פירושו של דבר שאנו מתייחסים ללקוחות הפרטיים שלנו בצורה שונה. אנו מספקים לכל אחד מלקוחותינו שירות משפטי איכותי, מסור, אישי ואכפתי.

נשמח לסייע גם לכם ולייצג אתכם בעסקת המקרקעין שלכם, לאורך כל שלביה ועד להשלמתה בהצלחה ולשביעות רצונכם המלאה.

אילו שירותי מקרקעין ניתן לקבל במשרד עורכי דין חן בוארון?

בין ענייני המקרקעין שמשרד עורכי הדין חן בוארון מטפל בהם בשגרה, ניתן למנות:

 • חתימה על עסקאות נדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי
 • ייעוץ והכוונה למומחים בנושאים הקשורים למשכנתאות ומימון
 • טיפול בשטר מכר
 • הפקת נסחי טאבו
 • סוגיות הקשורות לזכויות קניין
 • הגנה מפני עיקולים
 • ייעוץ בנושא בנייה חדשה
 • חוק הגנת הדייר
 • עסקאות קומבינציה
 • סיוע במשא ומתן סביב הסכמי מקרקעין
 • מיסוי מקרקעין
 • שעבודים ומשכונות
 • הפשרת קרקעות
 •  ייעוד קרקעות
 • הפרדת שימושים

היתרון בטיפול בכל ענייני המקרקעין במשרד עו"ד אחד

מכיוון שמשרד עורכי הדין שלנו מטפל בכל ענייני הנדל"ן, לא תצטרכו להתנהל מול גורמים שונים לטיפול בכל היבט של עסקת המקרקעין שלכם. עורכי הדין שלנו במשרד עורכי דין חן בוארון, יכולים לטפל בכלל ההיבטים הנוגעים לעסקת המכר / הרכישה שלכם, רישום זכויות, פתרון סכסוכי נדל"ן ועוד. אנו מספקים ללקוחותינו שירותים משפטיים מקיפים בכל התחומים המשפטיים הקשורים לנכסי מקרקעין – מה שמאפשר להם לשמור על סדר, יעילות ורציפות בטיפול בכל ענייני הנדל"ן שלהם.

>> המדריך המלא למכירת דירה

טיפול בכל ענייני המקרקעין במקום אחד חוסך מכם טעויות שעולות ביוקר

רבים מן הקשיים שאותם חווים מוכרים וקונים במהלך עסקאות מקרקעין או נדל"ן, מתרחשים בגלל טעויות ושגיאות הנוגעות לניסוח הסכמי המכר. לכן חשוב שבעסקה יהיה מעורב עורך דין שיבדוק את החוזה לעומקו, וזאת על מנת להבטיח כי כל התנאים וההגבלות המנויים בו, יהיו הוגנים וסבירים וישרתו את טובתכם. בחלק מן המקרים הנוסח של הסכמי רכישה של נכסי נדל"ן או קרקעות, עשוי להיות עמום יחסית ולא ברור דיה. עורך דין מקרקעין המייצג אתכם בעסקה מצופה לזהות מבעוד מועד היבטים חוזיים שבהם העמימות בהסכם המכירה עלול שלא לשרת את האינטרסים של לקוחותיו ואף להזיק להם. במקרים אלו נוהגים עורכי דין המספקים ללקוחותיהם טיפול בכל ענייני המקרקעין בעסקה, להמליץ על נוסח מתוקן לחוזה על מנת שהניסוח יהיה הוגן כלפי כל הצדדים אשר מעורבים בעסקה המדוברת.

>> יש כמה דברים שאתם חייבים לשים לב אליהם בעת חתימת החוזה

מדוע אתם זקוקים לעורך דין מקרקעין מנוסה לטיפול בכל ענייני המקרקעין שלכם?

לעורך דין מקרקעין מנוסה ישנו הניסיון המקצועי שמאפשר לו או לה, להתמודד עם גורמים שונים שעמם יש למוכרים ולקונים ממשק במסגרת עסקאות מקרקעין ונדל"ן. עם הגורמים הללו ניתן למנות מתווכי נדל"ן, גופי מימון בנקאיים ו / או חוץ בנקאיים, חברות ביטוח המספקות ביטוחי משכנתא, שמאים, לשכות רישום מקרקעין, הרשות לרישום והסדר זכויות במקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, רשות המיסים, הוועדות והרשויות המקומיות בכל הארץ, וגופים נוספים אשר מעורבים בעסקאות מקרקעין. בסיכומו של עניין, ניתן לומר כי הידע, המיומנות והמשאבים הזמינים לעורך דין המתמחה בתחום המקרקעין, מאפשר לכם כלקוחות, לקבל סיוע משפטי מקצועי בכל נושא שקשור לעולם הקרקעות והנדל"ן.

>> תהליך רכישת דירה ב3 שלבים [מדריך להורדה]

טיפול בכל ענייני המקרקעין לקראת חתימה על עסקת נדל"ן

אחד היתרונות הגלומים בהסתייעות בשירותיו של עורך דין מקרקעין לפני שאתם חותמים על הסכם מכירה של קרקע או נכס נדל"ן, טמון בכך שעורך דין כאמור לעיל אחראי לעבור על כל המסמכים המשפטיים הרלוונטיים לעסקה ולוודא כי הם תקינים ונעדרי שגיאות. בנוסף לכך, עורך הדין שלכם יכול לייעץ לכם גם בנושאים אחרים שאינם קשורים במישרין להסכם הרכישה, אך עשויים להיות בעלי השפעה משמעותית על עסקת הנדל"ן שאתם עתידים לבצע. למשל הערכת שווי הנכס וכדומה.

שירותים נוספים בתחום המקרקעין שעורכי דין מקרקעין מציעים

מעבר לענייני המקרקעין שצוינו לעיל, עורכי דין מקרקעין האמונים על הטיפול בכל ענייני מקרקעין בעסקאות נדל"ן, נוהגים במסגרת השירות שהם מספקים ללקוחותיהם, גם לערוך בדיקת של רישום הזכויות בקרקע ובנכס לקראת החתימה על עסקת מקרקעין. בדיקות אלו הן חשובות מאחר וברבים מן המקרים, בבדיקת רישום הנכס ברשויות השונות, למשל רישום הנכס בטאבו, מתגלות בעיות שונות שקריטי לטפל בהן לפני שחותמים על הסכם המכירה. יתר על כן, לעתים קרובות עו"ד מקרקעין מקושרים לחברות ביטוח שונות, יועצי משכנתאות ועוד בעלי מקצוע חשובים המציעים שירותים משלימים, ולכן במסגרת הטיפול בכל ענייני המקרקעין הנוגעים לעסקת הנדל"ן שלכם, עורך הדין שלכם עשוי גם להנחות אתכם גם בנושא של רכישת פוליסות ביטוח המבנה והחיים, שאותן עליכם לרכוש על פי חוק, במסגרת ביטוח המשכנתא. 

זקוקים למשרד עורכי דין שמספק טיפול בכל ענייני המקרקעין?

זקוקים לעורך דין שמספק טיפול מקצועי ואמין בכל ענייני המקרקעין? משרד עו"ד חן בוארון הוא הכתובת עבורכם. הייעוץ הראשוני מוצע ללא התחייבות וללא עלות, וכל מה שנדון במהלך הפגישה נשאר חסוי לחלוטין. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
מדד תשומות הבניה
מקרקעין ונדל״ן
מדד תשומות הבניה

כל מה שרציתם לדעת על מדד תשומות הבניה למגורים וחששתם לשאול מדד תשומות הבניה למגורים מהווה שקלול של התנודות בעלויות הבנייה של דירות מגורים, הנגרמות

קרא עוד »
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה