fbpx
אייקון אתר חן בוארון עו״ד

ייצוג בעסקאות מכר מורכבות

ייצוג בעסקאות מכר מורכבות

עסקאות נדל"ן המערבות קונים או מוכרים רבים, כמו גם פרויקטי פיתוח שאפתניים בקנה מידה גדול, נחשבים לעסקאות מכר מורכבות. בניית שכונת מגורים, מתחמי מסחר, מתקנים רפואיים, בתי אבות, רכישה או מכירה של קרקע בחלקים – הן רק חלק מהדוגמאות לפרויקטי נדל"ן ברמת מורכבות וסיבוכיות גבוהה, המצדיקה פנייה לשירותי ייצוג משפטי ממשרד עורכי דין מקצועי, ותיק ואמין, כדוגמת משרד עורך דין מקרקעין חן בוארון טרסיוק.

מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי ייצוג בעסקאות מכר מורכבות? זה הזמן לפנות למשרד עו"ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק לייעוץ ראשוני!
צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם.

מה חשוב בייצוג בעסקאות מכר מורכבות?

עבודה עם משרד עורכי דין המתמחה בדיסציפלינה המשפטית של ייצוג בעסקאות מכר מורכבות, היא חיונית מאין כמוה בעסקאות מסוג זה. זאת הודות לעובדה שייצוג משפטי מעורך דין מקרקעין עם ניסיון עשיר בליווי עסקאות אלו, מסייעת להימנע מתשלום מס מופרז, מבטיחה עמידה בכל הדרישות החוקיות הנוגעות לעסקאות מכירה בישראל, ומאפשרת טיפול יעיל ויסודי בכל ההיבטים המשפטיים של העסקה. 

שמירת האינטרס הכלכלי שלכם בעסקאות מכר מורכבות

ייצוג בעסקאות מכירה מורכבות, אינו בגדר מותרות, אלא המפתח לשמירה על האינטרס הכלכלי שלכם בעסקה – בין אם אתם בצד המוכרים, היזמים או הרוכשים. שירות הייצוג המשפטי שמשרד עו"ד חן בוארון טרסיוק מעמיד לרשות הצדדים המעורבים בעסקאות מכר בדרגת מורכבות גבוהה, כולל בין היתר עריכת חוזי מכר מדויקים ומפורטים שיסייעו בהגנה על הזכויות והאינטרסים שלכם בעסקה – הן במישור המשפטי והן במישור הכלכלי, בד בבד עם סיוע בהשגת מימון וביצוע תכנון מס מדוקדק, לטובת הפחתת חבות המס וההוצאות שלכם בעסקה למינימום האפשרי. 

ריבוי קונים, ריבוי מוכרים, מיסוי מסובך ושאר מורכבויות

עסקאות מקרקעין הכוללות מספר רב של מוכרים, ריבוי קונים, חוזים מסועפים, העברות בעלות מורכבות ו/או היבטי מיסוי סבוכים, הן כולן דוגמאות לעסקאות נדל"ן מורכבות. 

למשרד עו"ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק, ניסיון ענף בן למעלה מ- 10 שנים, בליווי עסקאות מכירה מורכבות, תוך הקפדה על גיבוש פתרונות יצירתיים שנועדו לאפשר את השלמת העסקה גם במקרים המורכבים ביותר, עם מקסימום רווחיות עבור מיוצגינו ומינימום סיבוכיות והוצאות נלוות. זאת בין שמדובר בעסקאות תמ"א, עסקת מכר של קבוצת רכישה, פרויקטי בנייה בהיקף גדול, בניית מתחמים רחבי היקף, או כל עסקת נדל"ן אחרת בסדר גודל משמעותי. 

משרדנו דואג ללוות כל לקוח/ה יד ביד – החל משלבי המשא ומתן הראשוני לקראת העסקה, דרך סיוע בהשגת ההיתרים והאישורים הנדרשים, עבור בייצוג מול גורמים ממשלתיים ורשותיים וניסוח הסכמים, ועד להסדרת העברת הבעלות בנכס ורישום הזכויות בו בטאבו או מול הרשות הרלוונטית, לשם השלמת העסקה.

לכו על בטוח עם משרד עורך דין מקרקעין לייצוג בעסקאות מכר מורכבות
נשמח לעמוד לרשותכם!

איך תבחרו עורך דין מקרקעין שייצג אתכם בעסקאות מכר מורכבות?

לאור רמת המורכבות והסיבוכיות הגבוהה הנלוות לעסקאות מכר מורכבות, כאשר מחפשים עורך דין מקרקעין שייצג אתכם בעסקה מסוג זה, ישנה חשיבות מכרעת לבחירה במשרד עורכי דין מומלץ בעל רקע עשיר בליווי עסקאות מקרקעין מהסוג הספציפי שלקראתו אתם עומדים. 

משרד עו"ד חן בוארון טרסיוק ליווה במהלך העשור האחרון, עסקאות מכירה ממגוון סוגים וסדרי גודל, ומתמחה במתן מענה מותאם אישית לכל צורך וכל תרחיש בתחום המקרקעין.
הירידה לפרטים, המקצוענות והיחס האישי מהם נהנים לקוחות משרדנו במסגרת הייצוג המשפטי בעסקת המכר שלהם, היא שמאפשרת לכל לקוח ולקוחה לגשת אל העסקה ממקום של שקט נפשי ובביטחון מלא שיוכלו להפיק ממנה תועלת מרבית. 

למידע נוסף בנושא ייצוג בעסקאות מכר מורכבות, פנו למשרד עו"ד חן בוארון טרסיוק בטלפון: 077-2305871

אהבתם את התוכן? שתפו עם חברים

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn
Telegram
לליווי משפטי אישי מעו"ד מקרקעין מנוסה
שלחו לי הודעה בוואטסאפ ואחזור אליכם בהקדם!
הירשמו לניוזלטר שלנו
+ קבלו כל חודש את מגזין הנדל״ן עם החדשות החמות ביותר!

*הרשמה למגזין מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה של משרד עורך דין נדל"ן חן בוארון

תפריט

איתכם לאורך כל הדרך.

ליווי משפטי מקצועי בקניית / מכירת דירה יכול לחסוך הון.

לשאלות ופרטים נוספים, שלחו לי הודעה בוואטסאפ!

עו''ד מקרקעין חן בוארון טרסיוק
בואו נדבר על העסקה שלכם