עורכי דין ייפוי כוח מתמשך

דירוג ממוצע 5.0
5/5

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך, אשר עברו הכשרה מיוחדת ומוסמכים ומורשים לערוך יפוי כוח מתמשך (ואין להם עניין אישי בייפוי כוח), יסייעו לכם ויחד אתכם יערכו עבורכם מסמך שנקרא "יפוי כח מתמשך", בשעה שתרצו למנות לעצמכם מיופה כוח אשר יקבל עבורכם החלטות, ובכך אתם בעצמכם (ולא בית משפט) תוכלו לקבוע מבחינה חוקית, כיצד ועל ידי מי יטופלו עניינכם בעתיד, בשעה שבה לא תוכלו לטפל בכך בעצמכם. למעשה, כל אדם מעל גיל 18, בעל כשירות, רשאי לחתום על יפוי כח מתמשך, בתנאי שהוא מבין את המשמעות, המטרות והתוצאות של ייפוי כוח זה.

משרדנו, חן בוארון – משרד עורכי דין, מעניק ללקוחותיו גם שירות בנושא ייפוי כוח מתמשך!!! משרדנו מחויב להענקת שירות איכותי, מקצועי ויסודי לאורך כל הדרך.

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך – היערכות לעתיד

זו אולי לא מחשבה נעימה במיוחד, אך כל אחד מאתנו עלול להגיע ביום מין הימים למצב בו לא נוכל לקבל החלטות באופן עצמאי. במצב כזה לרוב קרובי המשפחה יאלצו לעבור אצל פקידת הסעד ובית המשפט על מנת להתמנות בתור אפוטרופוס. כל הפעולות האלו עלולות להוות מטלה סבוכה עבור האדם אשר כבר יהיה עסוק בטיפול בכם. על מנת להקל על העניין הלא פשוט הזה, יצא בשנת 2017 הסדר משפטי אשר מאפשר לאדם לתכנן את עתידו על ידי חתימה על מסמך שנקרא – "ייפוי כוח מתמשך". המסמך מאפשר לאדם למנות מיופה כוח אשר יפעל בשמו בשעה שהמייפה לא יוכל לקבל החלטות בכוחות עצמו.

ייפוי הכוח נוגע לטיפול בענייני רכוש ותחומים רפואיים. גם עניינים אישיים הנוגעים לרווחתו האישית של האדם, למגוריו, בריאותו, ענייניו הגופניים, נפשיים וחברתיים כלולים ומוגדרים בייפוי הכוח. האדם יפרט ביפוי הכוח באיזה עניין יהיה מיופה הכוח מוסמך לפעול בשמו (עניין רפואי / עניין רכושי/ עניין אישי לא כולל עניין רפואי). חשוב לדעת, במקרה שבו יפוי כח עוסק בעניין רפואי בלבד- ניתן לחתום עליו לא רק בפני עורך דין אלא גם בפני עובד סוציאלי, רופא, אח מוסמך או פסיכולוג.

מי רשאי לערוך ייפוי כוח מתמשך?

המגמה היום קובעת כי יש לשים את האדם ורצונותיו במרכז, כך שייפוי כוח מתמשך הוא אחת הדרכים המשקפים מגמה זו. עריכת ההסכם המשפטי הזה יכולה להתבצע על ידי עורכי דין המוסמכים לכך בלבד. המסמך נחתם על ידי מייפה ומיופה הכוח, מופקד במשרדי האפוטרופוס הכללי ויכנס למאגר ייפויי הכוח. שימו לב- יפוי כוח רפואי שלא הופקד אצל האפוטרופוס הכללי יהיה תקף לשנה. אם ברצונכם לחתום על מסמך זה, תוכלו לפנות אל משרדנו, חן בוארון- משרד עורכי דין.

  • המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואינו מהווה כיעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.
  • אין להעתיק ו/או להפיץ מאמר זה במלואו או בחלקו.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה

שליחת הודעה בוואטסאפ
אפשר לעזור?
שלום וברכה אני עו"ד חן בוארון
איך אני יכולה לעזור?