עורך דין צוואות בראשון לציון

תוכן עניינים

עורך דין צוואות וירושות בראשון לציון יעניק עבורכם מענה מקצועי, ענייני וממוקד לסוגיות שונות אשר עלולות להתעורר בתחום של דיני הירושה והצוואות. חן בוארון משרד עורכי דין יעניק לכם שירות וייעוץ משפטי מקצועי, יעיל ותכליתי מתוך היכרות ובדיקה של כל צרכיו ואילוציו של כל לקוח ולקוח. אנו מקפידים על זמינות מלאה ושיתוף פעולה לאורך כל הדרך, לצד שקיפות ומתן ייעוץ איכותי לכל שאלה.

כיצד לבחור עורך דין צוואות בראשון לציון ?

על מנת לבחור בצורה נכונה עורך דין צוואות בראשון לציון מבין כל עורכי הדין שבאזור, יהיה עליכם לשים לב לנקודות הבאות:

  • חשוב לשים לב לסממנים אשר מצביעים על רמת המקצועיות והאיכות של עורך הדין הנבחר. שימו לב כי עורך הדין בו אתם בוחרים אכן מתמחה בתחום דיני הצוואה והירושה ולא רק עוסק בתחום זה כחלק מנושאים רבים אחרים. במידה ומשרד עורכי הדין בו אתם בוחרים עוסק בתחום זה כחלק מהנושאים העיקריים שלו, הרי שתוכלו להבין מכך כי הוא אכן יהיה מקצועי בתחום עיסוקו.
  • בדקו את המוניטין של עורך הדין. תוכלו לחפש מידע באינטרנט – אפשר לחפש במנועי חיפוש כמו "גוגל" ואפילו בעמוד העסקי בפייסבוק.
  • הגיעו לפגישה אישית. כך תוכלו להתרשם בכוחות עצמכם מהעורך דין אשר יטפל בתיק שלכם. ההתרשמות האישית שלכם והכימיה עם עורך הדין הינה חשובה מאוד. תהליכי המשפט בישראל עלולים פעמים רבות להימשך זמן רב, וחשוב לוודא כי אתם עומדים לעבוד עם עורך דין אשר יכול לספק לכם שירות וייעוץ אדיב, מקצועי ואיכותי לאורך כל הדרך.

עומדים לצדכם גם ברגעים הקשים

פטירתו של אדם קרוב הינה תמיד מצב לא פשוט מבחינה רגשית. אך גם בשלב הזה חשוב לשים לב כי עזבונו של האדם מטופל כראוי. החל משלב הצוואה, ועד לבקשת צו לקיומה. משרד עורכי דין, תחת ניהולה של עו"ד חן בוארון, יעמוד לצדכם גם ברגעים הלא פשוטים הללו בצורה אדיבה, מקצועית ויעילה. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה שתתעורר בנושא ונספק את התשובה המקצועית והמדויקת ביותר.

  • המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואינו מהווה כיעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.
  • אין להעתיק ו/או להפיץ מאמר זה במלואו או בחלקו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
עסקת קומבינציה
התחדשות עירונית
עסקת קומבינציה

עסקת קומבינציה היא עסקת מקרקעין שהתמורה עבורה איננה כספית, אלא מגיעה בתצורה של הענקת זכויות בנייה על קרקע מסוימת. בהינתן תנאים מסוימים, עסקאות קומבינציה עשויות

קרא עוד »
הסכם שיתוף במקרקעין
מאמרים
הסכם שיתוף במקרקעין

הסכם שיתוף במקרקעין נועד להסדרת הזכויות והחובות של צדדים בעלי חזקה משותפת בנכס נדל"ן, כגון בית דו-משפחתי, מגרש וכדומה. הסכם מסוג זה רלוונטי כאשר הרכישה

קרא עוד »
רשלנות של עורך דין מקרקעין
מקרקעין ונדל״ן
רשלנות של עורך דין מקרקעין

בעסקאות מקרקעין, בדומה לכל תחום מקצועי, טעויות עלולות להתרחש בתום לב. גם עורכי דין שנשכרו על מנת לייצג את האינטרסים של קונים ומוכרים בעסקאות נדל"ן

קרא עוד »
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה

שליחת הודעה בוואטסאפ
אפשר לעזור?
שלום וברכה אני עו"ד חן בוארון
איך אני יכולה לעזור?