fbpx

עורך דין מקרקעין במרכז

תוכן עניינים

למה דווקא עורך דין מקרקעין במרכז?

בוא נודה בזה, רכישת בית היא אחת ההשקעות הפיננסיות הגדולות ביותר שתעשו בחיים שלכם. התהליך יכול להיות מורכב ולפעמים גם מבלבל לחלוטין. כשיש לכם עורך דין מקרקעין לצידכם, מובטחת לכם תמיכה אישית לאורך כל תהליך רכישת הבית. עורך דין מקרקעין במרכז ידע את הדרישות המשפטיות השונות של רכישת נכס, וידאג לכך שהמכירה או הרכישה שלכם תתועד כראוי וביסודיות. אנשים עלולים לתבוע על אי הדיוקים הקטנים ביותר, וכאשר אתם מערבים עורך דין מקרקעין בעסקה שלכם, זה יכול להפחית סיכונים אלה.

>> אם אתם מחפשים למכור את הדירה שלכם, הנה המדריך המלא למכירת דירה

סקירת חוזה

עורך דין מקרקעין יכול להיות חלק קריטי בחוזה רכישת הנדל"ן הראשוני. חוזים לרכישת בתים הינם מסמכים מחייבים מבחינה משפטית וחשוב שהם ייכתבו בהתאם לכל החוקים והתקנות ואם אתם מאזור המרכז אז משרדינו יכול לעזור לכם עם זה. חוזה שנכתב כראוי יכול למנוע טעויות שעלולות לעכב סגירות, לגרום לבעיות במימון ההלוואה או לגרום לכשל ברכישת בית. לעורך דין מקרקעין במרכז יש את הידע לגבי הטפסים הנוכחיים ויכול לעבוד אתכם, המתווך שלכם ו​​חברת ההלוואות כדי להבטיח עסקה חלקה.

>> לחצו כאן כדי לקרוא עוד על סקירת החוזה

ביקורת ומגירות

תחום נוסף בתהליך קניית הבית שלכם שבו עו״ד מקרקעין יהיה יעיל, הוא במהלך ואחרי ביקורת הבית של הקונה. בתור קונים, תדמיינו שמצאתם את בית החלומות שלכם, אך צצה בעיה חמורה במהלך הביקורת של הבית. האם צריך לבקש מהמוכר לתקן את הבעיה? אולי כדאי לבקש זיכוי? או האם הבעיה כל כך חמורה עד כדי כך שאתם כבר לא מסוגלים לראות את עצמכם גרים בבית ואתם צריכים לצאת מהחוזה?

עורך דין מוסמך בתחום המקרקעין יכול לענות על שאלות אלו ורבות אחרות, והם גם ידעו מהי התגובה ההולמת ביותר עבור כל אחד מהמצבים הללו. בתור מוכרים, תהליך הביקורת יכול להיות מרתיע באותה מידה. בדיוק כשאתם חושבים שיש לכם הצעה ואתם מתכננים את המעבר הגדול שלכם, תקלה בתהליך הביקורת עשויה לשים את חייכם בהמתנה. אם לקונה יהיו דרישות, האם תדעו את הדרך המתאימה ביותר להגיב? לעורך דין מקרקעין במרכז תהיה מומחיות זו ואתם תהיו רגועים יותר בידיעה שיש לכם עזרתו של מקצוען.

קונה או מוכר נכס?
קבל עזרה עכשיו
השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

שירותי סגירה

סגירה של עסקת הנדל"ן שלכם יכולה להיות החלק המלחיץ ביותר בתהליך קנייה או מכירה של בית. ישנם מסמכים רבים שעליהם עליכם לחתום עם הוראות ברורות למקום אליו יש להעביר כספים וכיצד יש לחלק אותם. מישהו יצטרך לבדוק שהקנין מובן בצורה הנכונה. שגיאות דפוס במסמכים שיתעדו במחוז יכולים לגרום לכאבי ראש לרוכש הבית בהמשך הדרך. נוכחות של עו״ד מקרקעין בהמלך הסגירה שלכם מספק לכם שקט נפשי שכל המסמכים נוסחו כהלכה וחתומים ​​על ידי כל הצדדים המעורבים. אז לפני הרכישה או המכירה הבאה של הנכס שלכם, תשקלו לשכור עורך דין מקרקעין במרכז שידריך אתכם לאורך כל התהליך.

לתיאום פגישה והתייעצות עם משרד עו"ד חן בוארון – צרו קשר באחת מן הדרכים המופיעות באתר.

כדי ללמוד עוד על עסקאות נדל"ן אתם מוזמנים להציץ בערוץ היוטיוב שלי

עורך דין מקרקעין במרכז
לתיאום פגישה והתייעצות עם משרד עו"ד חן בוארון - צרו קשר באחת מן הדרכים המופיעות באתר.

אגב, הכנתי לכם מדריך שימושי על טעויות נפוצות שכדאי לכם להמנע מהם:

מדריך לקניית ומכירת דירה
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

הזינו אימייל ואנו נשלח לכם את המדריך במתנה.

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
עורך דין להסכם שכירות

הבהרה:משרדנו מתמקד ומייצג את המשכיר/השוכר אך ורק במקרה ועדיין לא נחתם חוזה שכירות. במקרה ומדובר לאחר חתימת חוזה שכירות – אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את

קרא עוד »
עו"ד מקרקעין חן בוארון
שוכר או משכיר דירה?
לפני חתימה על חוזה? צור קשר עם משרד עו"ד חן בוארון
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן