עורך דין לענייני ירושה

דירוג ממוצע 5.0
5/5

עורך דין לענייני ירושה הוא ללא ספק אחד אנשי המקצוע שיכולים לשנות את חייכם לכאן או לכאן. עורך דין צוואות וירושות מקצועי יכול לסייע לכם לנסח צוואה ברורה וחד משמעית, לטפל בצווי ירושה וצווי קיום צוואה, ניהול עיזבון וניהול תביעות למימוש זכויות יורשים. חשוב לשים לב כי משרד עורכי הדין בו אתם בוחרים הוא בעל הניסיון המספק בתחום ההתמחות הספציפי הזה. חן בוארון משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק אשר מעניק את שירותיו בתחומי דיני הירושה והצוואה כמו גם בתחום הנדל"ן והמקרקעין- וכמובן השילוב בין השניים- רישום והסדר זכויות מכח ירושה/צוואה/ הסכם חלוקת עזבון בטאבו (לשכת רישום המקרקעין) או רשות מקרקעי ישראל ו/או חברה משכנת.

באילו תחומים עוסק עורך דין לענייני ירושה ?

עבודתו של עורך דין לענייני ירושה נוגע בתחומים שונים אשר כוללים בין השאר גם את הנושאים הבאים:

  • עריכת צוואות – רק באמצעות צוואה יכול אדם לבחור מה יעשה ברכושו לאחר פטירתו. על כן ישנם חוקים מדויקים בנוגע לנוסח הצוואה והדרך בה היא נכתבת. מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד על מנת לוודא כי הצוואה אכן תהיה תקפה.
  • הגשת בקשות לצו ירושה – במידה ואדם נפטר ולא השאיר אחריו צוואה, ניתן להגיש בקשה לצו ירושה, כאשר המבקשים הם יורשיהם של הנפטר.
  • רישום צוואות וירושות בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) – פעולה זו נועדה להסדיר את נושא הזכויות בנכס מסוים בין יורשיו של המנוח. כיוון שמשימה זו כרוכה בבירוקרטיה רבה, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין לענייני ירושה על מנת למנוע בעיות עתידיות בין היורשים או בעיות בנוגע לנכס עצמו.
  • ועוד…

חן בוארון משרד עורכי דין – כשאתם רוצים את הטוב ביותר

בשעה שאתם מחפשים עורך דין לענייני ירושה, אין ספק כי אתם צריכים את הייעוץ המשפטי האיכותי והמקצועי ביותר בתחום. מייסדת המשרד, עו"ד חן בוארון, הינה עו"ד מקצועית, אחראית ויסודית, בעלת ידע, ניסיון ומומחיות רבה בכל התחומים בהם משרדה מתעסק. אנו מקפידים להעניק את השירות והייעוץ המשפטי המקצועי היעיל והתכליתי ביותר. אנו מזמינים אתכם לפנות אל משרדינו בכל שאלה או צורך משפטי ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית.

  • המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואינו מהווה כיעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.
  • אין להעתיק ו/או להפיץ מאמר זה במלואו או בחלקו.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה

שליחת הודעה בוואטסאפ
אפשר לעזור?
שלום וברכה אני עו"ד חן בוארון
איך אני יכולה לעזור?