fbpx

עורך דין לענייני בנייה

לתיאום פגישה והתייעצות עם משרד עו"ד חן בוארון – צרו קשר באחת מן הדרכים המופיעות באתר.
דירוג ממוצע 5.0
5/5
עורך דין לענייני בנייה

בניית בית יכולה להיות תהליך ארוך ומלחיץ. הרבה מעברים, תאריכי יעד, היתרים ודרישות משפטיות אחרות עשויים ליצור סערה מושלמת לבעיות וטעויות. כשמשהו משתבש בתהליך הבנייה ייתכן שיש לכם זכות חוקית לדרוש פיצויים, פירעון הוצאות מכיס ומגוון תרופות אחרות כדי שתרגישו שלמים

ניהול משא ומתן על בנייה וחוזים אחרים

לפני תחילת העבודות על כל פרויקט בנייה, אתם צריכים לנסח חוזה עם קבלן הבניין שלכם או כל איש מקצוע אחר. חוזה בנייה טוב פורש בבירור את החובות והציפיות של כל הצדדים המעורבים. ניתן ליישב שאלות חשובות כבר בהתחלה, כגון תעריף התשלום, עלויות חורגות, תאריכי יעד ומגוון אפשרויות אחרות. חוזה טוב מאפשר שמערכת היחסים המקצועית שלכם עם הבונים שלכם תהיה נטולת דאגות ומוגדרת היטב.

טעויות של קבלני בניין וקבלני משנה

כאשר אתם לוקחים על עצמכם פרויקט בנייה גדול, ברוב המקרים תרצו לשכור קבלן בניין לתאם ולפקח על תהליך השיפוץ או הבנייה. כבעלי בית, אתם מסתמכים על קבלן הבניין שיהיה אדם בקיא ומאורגן, המסוגל להתמודד עם הפרויקט שעבורו העסקתם אותו. במהלך תהליך הבנייה, עשוי להתברר כי קבלן הבניין אינו מסוגל לעמוד בעבודה זו. יכול גם להיות שתגלו פגמים משמעותיים לאחר השלמת הפרויקט. במקרה כזה, ייתכן שתוכלו להגיש תביעה נגד קבלן הבניין על עבודה קלוקלת ואי עמידה בתנאי החוזה שלכם.

>> לחצו כאן כדי לקרוא הכל על רכישת דירה מקבלן

קבלני בניין רבים גם מעסיקים קבלני משנה כדי להשלים חלקים קטנים יותר או עבודות מיוחדות של העבודה הגדולה יותר. עורך דין מוסמך לבנייה יכול לקבוע באילו מקרים תוכלו לתבוע את קבלן המשנה, את קבלן הבניין או את שניהם על עבודה חלקית, זולה או עבודה שגויה שבוצעה בבית שלכם. בנוסף, עיכובים עלולים לגרום לנזקים משמעותיים הן בערך הזמן שלכם והן בהפעלת שטרות שונים, כגון נשיאת שתי משכנתאות או עלויות בלתי צפויות אחרות. ייתכן שתוכלו להגיש תביעות בדיני בנייה, כדי להשיב את הנזקים שנגרמו לכם כתוצאה מעיכובים בבנייה.

>> טיפים לרכישת דירה מקבלן

הפרת תביעות אחריות

לאחר השלמת הבנייה, ייתכן שיעברו שנים רבות עד שיתגלו פגמים חיוניים בעבודה. עורך דין בנייה מנוסה יכול להעריך את העובדות של הפרויקט ויכול לייעץ האם קיימת זכות תביעה להפרת אחריות נגד הקבלן או כל אחד מהצדדים המעורבים בייצור החומרים המשמשים לבנייה.

התייעצו עם עורך דין

בכל פעם שאתם שוקלים להגיש תביעה משפטית נגד קבלן בניין, אדריכל או מקצוען בנייה אחר, ההחלטה הנבונה ביותר הינה להתייעץ עם עורך דין מוסמך לדיני בנייה. אצלנו במשרד עו"ד חן בוארון, מתעסקים אך ורק בנדלן, ואולי אנו יכולים לעזור לכם. צרו אתנו קשר עוד היום כדי לדבר על המקרה שלכם

לתיאום פגישה והתייעצות עם משרד עו"ד חן בוארון – צרו קשר באחת מן הדרכים המופיעות באתר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
מדד תשומות הבניה
מקרקעין ונדל״ן
מדד תשומות הבניה

כל מה שרציתם לדעת על מדד תשומות הבניה למגורים וחששתם לשאול מדד תשומות הבניה למגורים מהווה שקלול של התנודות בעלויות הבנייה של דירות מגורים, הנגרמות

קרא עוד »
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה