fbpx

עו"ד צוואות וירושות- עריכת צוואה

משרדנו, חן בוארון- משרד עורכי דין, מתחייב לערוך עבורכם את הצוואה שמתאימה בדיוק לרצונכם, להעניק לכם שירות אישי רגיש ומקצועי.
דירוג ממוצע 5.0
5/5

מחקרים מוכיחים כי מרבית הסכסוכים בתוך המשפחה נגרמת בשל ריבים על חלוקת העזבון (או בשפת העם "הירושה"). אם אתם רוצים להציל ולשמור את המשפחה היקרה שלכם אתם יכולים לעשות זאת בצעד פשוט ביותר ובעלות יחסית נמוכה – לפנות לעורך דין צוואות וירושות , אשר יערוך עבורכם צוואה שתפורה בדיוק לרצונכם ותסדיר בדיוק איך אתם רוצים ומצווים שעיזבונכם יחולק לאחר פטירתכם.

למה חשוב לפנות לעורך דין צוואות וירושות?

כל אחד מאיתנו חושב "לי זה לא יקרה". לא פעם שמעתי אנשים שאומרים "הילדים שלי יסתדרו ביניהם", אולם בהרבה מאוד מהמקרים, לצערי, המציאות שונה לחלוטין והמשפחות הכי טובות וחזקות פשוט התפרקו בשל סכסוך על הירושה.

כפי שהסברתי בהרחבה במאמר הקודם שלי- "עורך דין צוואות וירושות"- חוק הירושה מסדיר מי הם היורשים על פי דין במקרים בהם לא נערכה צוואה.

ולכן, כביכול, אם המתווה המוצע בחוק הירושה תואם לרצונכם – אין צורך לערוך צוואה. אולם, המציאות חזקה מכל דמיון, ופעמים רבות התגלעו סכסוכים במשפחה על עזבון המנוח כאשר לא הייתה צוואה. למה זה קורה? לדעתי, הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבהרבה מאוד מהמקרים, היורשים לא בטוחים שרצונו של המנוח אכן היה כרצון המחוקק. לא פעם אחת נוכחתי לראות כי אחד (או יותר) מהיורשים חשב ו/או הרגיש שלו "מגיע יותר" ושטענתם חלוקת העיזבון לא צריכה להיות באופן שווה בין היורשים. להלן דוגמאות לטענות לביצוע חלוקה לא שוויונית של העזבון:

"אבא הבטיח לי שאקבל את הדירה בגלל שאני האח הגדול" / "אמא הבטיחה לי את הבית כי אני האחות הקטנה"/ " מגיע לי לקבל את הדירה של ההורים כי אני עזרתי להם הכי הרבה כשהם היו בחיים" / "אני הבן הזכר במשפחה. ואצלנו נהוג שרק 'זכרים' יורשים" / "מבין כל האחים שלי, רק לי אין דירה בבעלותי, ולכן אני צריכה לקבל את הדירה של ההורים".

עריכת צוואה- הפתרון האידיאלי לקיום רצון המנוח

לפיכך, גם במידה ואתם רוצים לחלק את עיזבונכם שווה בשווה בין היורשים- ורוצים שהם יהיו בטוחים בוודאות שזה רצונכם- וגם במידה ואתם רוצים להוריש לילד אחד יותר מהאחר, או אולי אפילו אם ברצונכם להוריש לאח/לשכן/ לחבר קרוב (שכאמור אינו יורש על פי דין)- עריכת צוואת ע"י עורך דין צוואות וירושות המתמחה בתחום הוא הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם !

זכרו- רק באמצעות צוואה היקרים לכן ידעו בוודאות איך רציתם וציוותם להוריש את עיזבונכם.

משרדנו, חן בוארון- משרד עורכי דין, מתחייב לערוך עבורכם את הצוואה שמתאימה בדיוק לרצונכם, להעניק לכם שירות אישי רגיש ומקצועי, ולא פחות חשוב- במחיר לכל כיס.

  • המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואינו מהווה כיעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.
  • אין להעתיק ו/או להפיץ מאמר זה במלואו או בחלקו.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עוד מאמרים בנושא
מדד תשומות הבניה
מקרקעין ונדל״ן
מדד תשומות הבניה

כל מה שרציתם לדעת על מדד תשומות הבניה למגורים וחששתם לשאול מדד תשומות הבניה למגורים מהווה שקלול של התנודות בעלויות הבנייה של דירות מגורים, הנגרמות

קרא עוד »
עו"ד מקרקעין חן בוארון
קונה או מוכר נכס?
לפגישת ייעוץ צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפרטים מלאים.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה