fbpx

עו״ד נדל״ן

דירוג ממוצע 5.0
5/5

עו״ד נדל״ן

בדרך לעסקת נדל"ן וחשוב לכם לדעת שהתהליך נתון בידיים המקצועיות ביותר? פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!   
עו״ד נדל״ן

עו"ד לליווי עסקאות נדל"ן

עסקאות נדל"ן הן העסקאות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. לכן, חשוב שלא לוותר על ליווי מקצועי של עו"ד נדל"ן מיומן אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך, יבדוק לעומק את ההיבט המשפטי של כל חלק בעסקה, יגן על האינטרסים שלכם מול הצד שכנגד ויהווה כתובת מקצועית לכל סימני השאלה המהווים חלק בלתי נפרד מהתהליך.

עו״ד נדל״ן
עו״ד נדל״ן

מה כולל תפקידו של עו"ד נדל"ן?

תפקידו של עו"ד נדל"ן מקיף כל עסקת נדל"ן, החל מהשלב הראשוני העוסק בבדיקה ראשונית של העסקה ובווידוא תקינותו החוקית של הנכס, עבור בניהול מו"מ במטרה למצות את מלוא זכויותיו של הלקוח, בהכנת החוזה והמסמכים הנלווים ובהעברת הניירת הנדרשת לגורמי הרישום הרלוונטיים וכלה בהעברת הבעלות באופן סופי. גם כאשר סכסוכים על רקע נדל"ן נדרשים להליכי בוררות או מגיעים לפתחו של בית המשפט, עו"ד נדל"ן מהווה את הכתובת המקצועית לייעוץ מקצועי ולייצוג בפועל.

ליווי עסקאות מכירה ורכישה

ליווי מקצועי של עו"ד נדל"ן במהלך מכירת נכס מספק רשת ביטחון למוכר ומבטיח את האינטרסים שלו, הן בנוגע לגובה התמורה והן בנוגע לקבלתה במועד. ייצוג של הרוכש במהלך עסקת נדל"ן מבטיח לרוכש שקט נפשי עם בדיקה יסודית של כדאיות העסקה וליווי המבטיח את קבלת הבעלות על הנכס באופן חוקי עם סיום התהליך.

ליווי העברת נכסי נדל"ן ללא תמורה

במצבים מסוימים, כמו לאחר קבלת נכס בירושה, מבקש בעל הנכס להעביר באופן חוקי את הנכס למוטב אחר, לרוב, על מנת להימנע מתשלומי מס הכרוכים בהחזקת נכס נדל"ן נוסף. במצבים מעין אלה, עו"ד נדל"ן יסייע בהכנת הניירת הדרושה לשם העברת הבעלות באופן חוקי וינהל את הליך הרישום בטאבו כמו גם את הדיווח לרשויות המס. 

ליווי עסקאות תמ"א 38 ופינוי – בינוי

כאשר מדובר בתחום ההתחדשות העירונית, ליווי של עו"ד הינו בעל חשיבות עליונה בכל הנוגע למיצוי האינטרסים של בעלי הדירות מול היזם. על מנת להבטיח את קבלת התמורה המקסימלית, חובה לבחור בעו"ד שייצג את בעלי הדירות מול היזם ולא בעו"ד הממומן על ידי היזם ונאמן לאינטרסים שלו על חשבון זכויותיהם של בעלי הדירות. 

עורך הדין המייצג את בעלי הדירות ילווה את התהליך מנקודת הפתיחה, תוך מעורבות בניסוח ההסכם הראשוני – הסכם העקרונות לביצוע אשר מהווה מרכיב בסיסי ובעל משמעות רבה בפרויקטים מסוג זה. 

ככלל, בעלי הדירות הנכנסים לשותפות עם היזם במסגרת התחדשות עירונית חייבים להיות מודעים באופן ברור למכלול זכויותיהם ורק עו"ד נדל"ן שמאחוריו ניסיון בנישה זו יוכל לאפשר להם להפיק את הרווח המקסימלי כתוצאה מהתהליך.

נשמח להעניק לכם ליווי מקצועי ומסור!

משרד עורכי דין בראשות עו"ד חן בוארון מעמיד לרשות לקוחותיו את המענה המשפטי המקיף ביותר בענף הנדל"ן בדגש על מעטפת שירות אישית לכל אורך התהליך, החל בבדיקה מקדימה מעמיקה ועד להעברת הבעלות בפועל, וזאת, תוך הגנה מתמדת על האינטרסים של הלקוח.

כעו"ד נדל"ן שמאחוריה ניסיון רב בליווי של עסקאות מורכבות ורחבות היקף, עו"ד בוארון מעמידה לטובת לקוחותיה את היכולת להעריך מראש באופן מדויק את רמת הסיכון של כל עסקה ואת היכולת לתפור מראש את הפתרונות המדויקים שיהפכו את עסקאות הנדל"ן לרווחיות ובטוחות.

השילוב יוצא הדופן בין שאיפה ללא פשרות למצוינות בכל מישורי פעילות המשרד לבין מערך שיתוף הפעולה המקצועי מול אנשי מקצוע מובילים בתחומם ותודעת השירות הייחודית, המעמידה בראש סולם העדיפויות את שביעות רצונו של כל לקוח מלקוחותינו, מאפשר לנו להבטיח את שביעות רצונכם המלאה לכל אורך הדרך.

בדרך לעסקת נדל"ן וחשוב לכם לדעת שהתהליך נתון בידיים המקצועיות ביותר? פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!   

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
עו״ד חן בוארון טרסיוק
קונה או מוכר נכס?
דבר איתנו עוד היום.
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.
לוגו עו"ד מקרקעין חן בוארון
מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.
לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את המפה הנדל"נית-עסקית ומעניקה פתרונות יצירתיים תוך יושרה מקצועית, אכפתיות, זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
מן העיתונות
כתבה על עורכת הדין חן בוארון
כתבה בעיתון השקמה
כתבה בכלכליסט על עו"ד מקרקעין חן בוארון
כתבה מתוך העיתון כלכליסט
כתבה בלוי יצחק על עו"ד נדל"ן חן בוארון
כתבה מתוך לוי יצחק
הצטרפו אלינו בפייסבוק
קבלו במתנה את המדריך
3 הטעויות הקריטיות שעושים רוב רוכשי הדירות ואיך להימנע מהן

*הורדת המדריך מהווה אישור להצטרף לרשימת התפוצה

עו״ד נדל״ן
עו״ד נדל״ן

עו"ד לליווי עסקאות נדל"ן עסקאות נדל"ן הן העסקאות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. לכן, חשוב שלא לוותר על ליווי מקצועי של עו"ד נדל"ן

להמשך קריאה »
מכירת דירה לקרוב משפחה
מכירת דירה לקרוב משפחה

מכירה של דירת מגורים כרוכה לעיתים מזומנות בתשלום מיסים למדינת ישראל.מכירת דירה לקרוב משפחה עשויה להפחית את שיעורי המס ולעיתים למנוע אותו לחלוטין. בשורות להלן

להמשך קריאה »
מאמרים

מייסדת המשרד, בעלת ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי משפטי בעולמות המקרקעין- נדל"ן והתחדשות העירונית.לאור ניסיונה המקצועי והידע הנרחב שצברה, עו"ד בוארון מנתחת היטב את

להמשך קריאה »
עו״ד נדל״ן

עו״ד נדל״ן

עו"ד לליווי עסקאות נדל"ן עסקאות נדל"ן הן העסקאות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. לכן, חשוב שלא לוותר על ליווי מקצועי של עו"ד נדל"ן

קרא עוד »